באבלס טראבלס

בועות בצרורות 1 (Bubble Struggle 1) המוכר גם בשם באבלס טראבלס הינו משחק מקוון שתוכל לשחק בו בחינם בדפדפנים מודרניים. Bubble Struggle 1 Online הוא בקטגוריית הירי. משחק זה קיבל 10 הצגות ו -0% משחקני המשחק הצביעו למשחק זה. Bubble Struggle 1 מיוצר בטכנולוגיית html5 והוא זמין במחשב האישי ובאינטרנט לנייד. אתה יכול לשחק את המשחק בחינם באינטרנט במחשב, במכשירי אנדרואיד וגם באייפון ובאייפד שלך.

אם אתה רוצה חווית משחק טובה יותר, אתה יכול לשחק את המשחק במצב מסך מלא. ניתן לשחק את המשחק בחינם באינטרנט בדפדפנים שלכם, אין צורך בהורדה! נהנית לשחק במשחק הזה? אז בדוק את משחקי הירי שלנו, משחקי 2 שחקנים, משחקי בועה.

איזה משחק זה? באבלס » בועות בצרורות

באבלס משחק – שאלות תשובות

איך משחקים באבלס?

משחק באבלס שוטר המקורי בו עליכם לירות ולפוצץ 3 בועות או יותר מאותו הצבע, להשלים פיצוץ של כל הבועות בשלב לפני שהם משתלטים על המסך, גם פונקציית הזמן קריטית במשחק ומתגמלת בניקוד.

מהם משחקי באבלס המובילים אונליין?

+ באבלס מסתובב
+ באבלס תותח בועות
+ בועות בצרורות

קצת היסטוריה על משחק באבלס

משחק באבלס שוטר המקורי שיצא לראשונה כבר בשנת 2001 הביא איתו במהלך השנים עוד מאות משחקי באבלס שונים ומגוונים מאוד כמו: באבלס מסתובב, באבלס תותח בועות, בועות בצרורות, פוצץ אותה ועוד רבים וטובים וכל המשחקים האלה מחכים לכם בחינם באתר משחקי באבלס שלנו.

אחת ולתמיד - באבלס או בבלס?

למה לא גם וגם 🙂 

דרדסים משחקים | בן האש ובת המים | סוליטר נט | באבלס המקורי