בבלס

Bubble Shooter חינם
זהו Bubble Shooter Free, כפי שהשם מרמז על משחק יריות בועות חינם. הוא מאולפני המשחק Softgames ויצא במאי 2020. אז זהו משחק יריות בועות חדש למדי. גרסה חינמית זו כוללת חבילת גרפיקה חדה ופריך. הבועות צלולות ומבריקות ובעלות מראה ותחושה מודרניים. בגרסה זו יש 10 שורות מלאות עם בועות שאתה צריך להקפיץ. הבועות כוללות מדריך כדור, כלומר אתה יכול לראות היכן אתה יורה כל הזמן, אפילו עם הקפצה מהקיר. כאשר אתה יורה בוביות הם נופלים בדלי למטה, זה ייתן לך נקודות נוספות על פי איזה דלי הם נופלים. האמצעית היא 250 נקודות, אלה שמאלה וימינה לזה נותנים לך 100 נקודות והחיצוניות נותנות לך 50 נקודות נוספות. עם מונה החמצה בפינה הימנית התחתונה, אתה יכול לראות מתי תווצר שורה של בועות חדשות. עקוב אחריו כדי לוודא שהבועות אינן פוגעות בשורה התחתונה מכיוון שאתה מסתיים בשלב זה. כאשר אתה מבצע שילובים תראה את המונה סביב הבועה מתמלאת, כאשר המטר הזה מלא תקבל בועה מיוחדת. זו יכולה להיות בועה מרובת צבעים הנחשבת לכל צבע, או בועות מיוחדות אחרות.

Bubble Shooter Free הוא משחק מקוון מהנה שאפשר לשחק בחינם. זהו סוג של משחק שאפשר לומר שהוא "קל ללמוד, קשה לשלוט בו" בשל הפשטות והעומק שלו. בעוד שתפיסת המכניקה קלה כמו הזזת הסמן ולחיצה, להבין כיצד להשיג את הציון הטוב ביותר האפשרי יכול לקחת לא מעט אסטרטגיה. נוסף על כך, הוא אכן מכיל גם אלמנט של אקראיות, כך שמזל אכן משפיע במידה מסוימת. הבה נבחן לעומק את Bubble Shooter Free ונראה מדוע מדובר במשחק מקוון כל כך נהדר.

מֵכָנִיקָה
Bubble Shooter Free הוא משחק פשוט מאוד. בחלקו העליון של המסך בועות צבעוניות שונות שכולן תקועות יחד ויושבות במקום במקום. בחלק התחתון יש את משגר הבועות ושדה המציין כמה נקודות יקבלו אם הבועות ינחתו עליו.

מְנִיָה
כאשר אחד יורה את משגר הבועות, הוא יורה בועה שהיא אותה בועה בצבע המצוינת עליה. אם אחד מצליח לירות בועה לשתי בועות או יותר מעל באותו צבע, הן יבואו קופצות. באיזה קטע של שדה הציונים הם נוחתים יהיה כמה נקודות יוענקו. בשדה יש ​​שטחים של 250 באמצע, 100 משני צדיו של זה ו -50 בקצוות החיצוניים. המטרה היא לגרום לכמה בועות לרדת כדי לנסות להשיג כמה שיותר נקודות. עם זאת, מדי פעם כל אשכול הבועות למעלה יוריד יותר. ברגע שהוא מגיע לתחתית המשחק נגמר. המשמעות היא שהשחקן צריך להיות אסטרטגי מאוד בזריקות שלו, לפעמים משחק הגנתי כדי לשמור על הבועות.

מד בועה
מכונאי נוסף שהשחקן ירצה לעקוב אחריו הוא המונה על משגר הבועות. כשהם יורים בועות היא תתמלא לאט לאט, וברגע שהיא מלאה, הם יזכו לירות בועה הנחשבת לכל צבע. זה יכול לאפשר לשחקן להרוס מספר רב של בועות בקלות רבה, ויועיל אם הבועות מתקרבות לאדמה ולשחקן אין הצבע הנכון לעצור אותן.

תכונות אחרות
המשחק מציג גם את הציון של השחקן, צבע הבועה הבאה שתטען לתוך המשגר. זה יכול לעזור לשחקן לתכנן את הזריקות שלו, ולקבל את מירב הנקודות, או למנוע מהבועות להתקרב לתחתית.

אפשרויות
ל- Bubble Launcher Free יש רק כמה אפשרויות להיות משחק פשוט מאוד. השחקן יכול להשהות את המשחק באמצעות לחצן ההשהיה, אך זה לא ממש הכרחי מכיוון שהמשחק לא מתקדם אלא אם כן מישהו באמת משחק אותו. יש גם אפשרות לכבות את הצליל, אבל אין ממש הרבה אפקטים קוליים מלכתחילה, רק זה שאדם היה מצפה לו כמו צליל המשגר, בועות מתפוצצות ובועות מקפצות. בפינה השמאלית העליונה יהיה עיגול עם הסמל למשחקים אחרים. הסמל משתנה מעת לעת, ולחיצה עליו תעביר את השחקן לכל משחק המוצג.

מודעות
בעת משחק Bubble Launcher Free מודעות יופעלו מעת לעת. זו הסיבה שהמשחק בחינם אחרי הכל. מודעה תשחק גם כאשר המשחק יתקיים לפני שהשחקן יוכל לשחק שוב. יש לציין כי שימוש בתוכנית לחסימת מודעות יכול להפריע למודעות ולגרום למשחק לא לפעול. המשמעות היא ש- Bubble Launcher Free הוא הטוב ביותר לשחק ללא שימוש בתוכנית לחסימת מודעות.

סיכום
בסך הכל משגר בועות חינם הוא משחק נהדר להרוג איתו זמן. זה לא פחות כמו הרבה משחקי חינם אחרים, ובאמת דורש מחשבה כדי להשיג את מירב הנקודות האפשריות תוך הימנעות ממשחק מהבועות המתקרבות. זה הופך אותו למשחק חינם מעולה לכל מי שמחפש משהו שיבדוק את השכל שלו.

איך לשחק:
הכינו שילובים של 3 בועות נוספות באותו צבע. הבועות שאתה יורה ייפלו לדלי בתחתית לקבלת נקודות נוספות.

פקדים:
עכבר: שלוט ביורה על ידי הזזת העכבר, לחץ כדי לצלם את הבועה.
נייד: הקש והחזק כדי להזיז את היורה, שחרר כדי לצלם את הבועה.

תאריך הוצאה:
יוני 2020

על הבורא:
Bubble Shooter Free נוצר על ידי Softgames. Softgames הוא אולפן משחקים גדול מגרמניה, הם פועלים מברלין, גרמניה וטורונטו, קנדה. הם גם יצרו את המשחקים הבאים: Bubble Shooter Pro, Bubble Shooter HD, Candy Shooter Candy, סיפורי גן, Arcade Shooter Arcade, סיפור סוליטר TriPeaks, Jewels Blitz 4, Bubble Shooter Saga,

איזה משחק זה? באבלס » בבלס

באבלס משחק – שאלות תשובות

איך משחקים באבלס?

משחק באבלס שוטר המקורי בו עליכם לירות ולפוצץ 3 בועות או יותר מאותו הצבע, להשלים פיצוץ של כל הבועות בשלב לפני שהם משתלטים על המסך, גם פונקציית הזמן קריטית במשחק ומתגמלת בניקוד.

מהם משחקי באבלס המובילים אונליין?

+ באבלס מסתובב
+ באבלס תותח בועות
+ בועות בצרורות

קצת היסטוריה על משחק באבלס

משחק באבלס שוטר המקורי שיצא לראשונה כבר בשנת 2001 הביא איתו במהלך השנים עוד מאות משחקי באבלס שונים ומגוונים מאוד כמו: באבלס מסתובב, באבלס תותח בועות, בועות בצרורות, פוצץ אותה ועוד רבים וטובים וכל המשחקים האלה מחכים לכם בחינם באתר משחקי באבלס שלנו.

אחת ולתמיד - באבלס או בבלס?

למה לא גם וגם 🙂 

דרדסים משחקים | בן האש ובת המים | סוליטר נט | באבלס המקורי