באבלס קלאסי

Bubble Shooter Classic
Bubble Shooter Classic זוהי קלאסית של Bubble Shooter, הגרסה הקלאסית של Bubble Shooter. האם אתה אוהב את הגרסה הקלאסית המקורית?
אז זה המשחק בשבילך. זוכר את הפעמים לפני 10 שנים שבהן שיחקת בועת יריות במחשב האישי שלך? עם הבועות הקלאסיות, הפקדים והמשחק? גם אנחנו עושים! בעזרת המשחק הזה שנוצר מחדש מהעבר אתה יכול לשחק כמו בימים הטובים.

אנחנו כל כך אוהבים את המשחק הזה ושמנו אותו בקטע המוצג באתר זה. והאם ידעת שאתה יכול לשחק את הגרסה הזו בכל המכשירים? זה לא משנה אם אתה משחק בנייד, טאבלט, מחשב או מק. המשחק פועל על כל מכשיר.
זהו קלאסי היורה בועות
זהו קלאסי היורה בועות, המשחק הקלאסי כפי שהוא משוחרר.

בועה קלאסית
בועות קלאסיות תסתכל רק על הבועות הקלאסיות האלה. הם בצבעים המקוריים של אדום, סגול, כחול, תכלת, ירוק וצהוב. זה בשילוב עם הרקע הכחול בהיר הופך את הגרסה הזו למשחק לייחודית. הבועות פשוטות אך יפות עם אנימציה נחמדה כשהן מופיעות. הפשטות הזו היא שעושה את המשחק הזה נהדר. רק המשחק הבסיסי עם שורה אינסופית של בועות חדשות. זה אלא אם כן אתה יכול לסיים את המשחק על ידי הצצת כולם. המשחק די קשה, אתה חייב לשחק כמה שילובים כדי להגיע לשלבים האחרונים.

טיפים
ישנן מספר דרכים שונות בהן תוכלו לשחק את המשחק הזה. הפשוטה ביותר היא להפיץ בועות בשורות של 3. זה יכול להביא אותך לנקודה מסוימת אבל אתה עלול להיתקע מאוחר יותר במשחק. מונה הכדור מסיר בועה אחת לכל זריקה שהוחמצה. זריקה שהוחמצה היא זריקה שבה אתה לא קופץ בועות. מונה הבועה החמצה יש לך 6 בועות בדלפק הבועות שהחמצת. אם אתה יורה ב 6 בועות מבלי לבצע שילובים, שורה חדשה של בועות תשרץ על גבי השורה. מאלץ את הבועות שלך לרדת בשורה.
מונה הכדור יהיה זמין עם בועה אחת פחות. עכשיו אתה יכול להחמיץ רק 5 זריקות! זה יימשך עד שבדלפק הבועות החמיץ תהיה בועה אחת בלבד שאתה יכול לפספס. כך שאתה מקבל שורות נוספות במהירות רבה יותר אם אתה ממשיך לפספס בועות. זה הופך את המשחק לקשה מאוד. השורות החדשות שנוספו למעלה יאלצו את הבועות כלפי מטה ואם הבועות יגעו ביורה הבועות שלך המשחק נגמר.
המפתח הוא להמשיך לצלם שורות של בועות. אבל אם אינך יכול ליצור שילוב, חכם לירות בבועה שלך כך שתוכל לבצע את הזריקה הבאה. כך מתנגן היורה הבועות המקורי.

שילובים
המשחק המתקדם יותר הוא ליצור שילובים של 3 בועות או יותר. ניתן לעשות זאת בכמה דרכים. השילוב הקל ביותר הוא להפיץ בועות מרובות באותו צבע. לפעמים הם מסודרים ככה מההתחלה ולפעמים אפשר לירות בבועות או לפוצץ בועות בצורה שאפשר לעשות שילובים גדולים. אם אתה יורה יותר אז 3 בועות בבת אחת אתה מקבל הרבה יותר נקודות ואתה חוסך בועות. הנה דוגמה:
שילובים
בדוגמה זו היורה מכוון לבועות התכלת. הם מחוברים ויש 5 בועות בסך הכל. כאשר אתה יורה בועות אלה אתה מקבל 60 נקודות עבור זריקה אחת. (10 לכל בועה והבועה שאתה יורה עליה). כך תסיר 5 בועות מהשדה בזריקה אחת. זה די יעיל.

בועות תלויות
דרך מצוינת נוספת לצבור נקודות ולעשות יריות יעילות היא לירות בשורות של בועות תלויות. אתה יכול גם "להחנות" בועות שלא תוכל למצוא להן מקום טוב מתחת לבועות התלויות האלה. וודא כי השורה העליונה מורכבת מ -2 בועות באותו צבע ותוכל להגיע אליהן בקלות. השורה שתלויה מתחת לבועות האלה תצוץ כאשר אתה יורה ב -2 הבועות העליונות או יותר. זה נותן לך דרך מצוינת להיפטר מבועות בצבעים שונים שידרשו הרבה יריות ושורות חדשות מהזריקות שהוחמצו אחרת.
בועות תלויות
בדוגמה זו אתה רואה את היורה מכוון לבועות הירוקות. הם החלק העליון של שורה של בועות תלויות. כשאתה יורה בבועות הירוקות כל השורה תצוץ, 6 בועות בסך הכל. אם אתה רוצה להסיר את צבע הבועות הזה לצבע יהיה לך קשה. עם זריקות שהוחמצו תהיה שורה חדשה בקרוב. מה שיגע ביורה שלך שיסיים את המשחק.
אבל אם אתה יורה בבועות הירוקות תשיג 60 נקודות ותסיר את כל הבועות התלויות מתחתיו. זוהי דרך קלה להיפטר מכמויות בועות גדולות.

מסיים את המשחק
לסיום הקלאסי של היורה בועות יש אסטרטגיה נוספת לשחק: הסר צבע לפי צבע. אופן פעולתו הוא בעקבותיו. אם לא נשארו לך בועות רבות, נניח 4 שורות. המשחק נהיה קשה יותר מכיוון שצבעי הבועה מפוזרים ואי אפשר לערבב כל זריקה. זה יצטבר לדלפק הבועות שהחמצת ויוליד שורות בועות חדשות רבות. זה יכול לגרום להתקדמות שהרווחת קשה להיעלם תוך זמן קצר. המפתח בסוף המשחק הוא להסיר צבע לפי צבע. צפה בשדה אחר צבעים במספרים נמוכים או שקל להגיע אליהם. עכשיו לך ונסה להסיר את הבועות האלה תחילה. זכור כי אינך רוצה יותר מדי צילומים שהוחמצו, אז צלם כמה שילובים של צבעים אחרים אם אין אפשרות אחרת. אם תסיר את כל בועות הצבע הן לא יצליחו אם החמצת יותר מדי צילומים. לאחר הסרת צבע אחד עבור על הצבע הקל הבא. זה יהפוך את המשחק לקל יותר כאשר תתקדם. הסרת כמה צבעים וקיבלת מספר שורות חדשות לאחר מכן? אין בעיה, הבועות החדשות יוגבלו לכמה צבעים כעת. מקל על צילום שילובים מייד. יהיו כמויות גדולות של שילובים גדולים כאשר יהיו פחות צבעים.

על הבורא:
Bubble Shooter Classic נוצר על ידי Gameboss. GameBoss.com היא חברת משחקי וידאו מזדמנים המפתחת בעיקר משחקי HTML5. הם נוסדו בשנת 2016 והוציאו כמה כותרות נהדרות. הם גם יצרו את המשחקים הבאים:

Bubble Shooter Classic

באבלס משחק – שאלות תשובות

איך משחקים באבלס?

משחק באבלס שוטר המקורי בו עליכם לירות ולפוצץ 3 בועות או יותר מאותו הצבע, להשלים פיצוץ של כל הבועות בשלב לפני שהם משתלטים על המסך, גם פונקציית הזמן קריטית במשחק ומתגמלת בניקוד.

מהם משחקי באבלס המובילים אונליין?

+ באבלס מסתובב
+ באבלס תותח בועות
+ בועות בצרורות

קצת היסטוריה על משחק באבלס

משחק באבלס שוטר המקורי שיצא לראשונה כבר בשנת 2001 הביא איתו במהלך השנים עוד מאות משחקי באבלס שונים ומגוונים מאוד כמו: באבלס מסתובב, באבלס תותח בועות, בועות בצרורות, פוצץ אותה ועוד רבים וטובים וכל המשחקים האלה מחכים לכם בחינם באתר משחקי באבלס שלנו.

אחת ולתמיד - באבלס או בבלס?

למה לא גם וגם 🙂 

דרדסים משחקים | בן האש ובת המים | סוליטר נט | באבלס המקורי