באבלס מסתובב

באבלס מסתובב (Bubble Spinner) הינו משחק בועות המבוסס על המשחק המקורי באבלס שוטר רק עם טוויסט של גלגל בועות.
בועת ספינר שחק ספינר בועות באתר שלנו. ספין בועות הוא אחד ממשחקי היורה הקלאסיים של ספין בועות. שדה המשחק מסתובב, מה שמעניק למשחק מימד חדש.

בכל פעם שאתה יורה בבועה על שדה המשחק שהיא מסתובבת, הספינר נע לכיוון בו אתה יורה בבועה. הוא מסתובב מהר יותר אם אתה פוגע בו בזווית תלולה.

על ספינר בועות
נסה להסיר את כל הבועות על ידי יצירת זוגות של 3 כדי לגרום להם לצוץ. השתמש בספינר לטובתך כדי לנקות את הלוח.
Spinner Bubble הוא באמת אחד המשחקים האהובים על הקבוצה של bubbleshooter.net. המשחק הקלאסי הישן הזה לעולם לא יפסיק לבדר אתכם.

צילום מסך של Bubble Spinner
ספין בועות
בצילום המסך של ספין הבועות אתה רואה את שדה המשחק המסתובב, מלא בבועות הצבעוניות שצריך לירות כדי לסיים את המשחק.

צילום מסך
צילום מסך של Bubble Spinner
בצילום מסך זה אתה רואה את מסך המשחק הראשי. עם ספינר הבועה באמצע. היורה נמצא למעלה, יורה בועות לתוך הספינר וזה מסובב את הכיוון בו אתה יורה בו. אתה יכול להקפיץ את הבועות בקירות ובתחתית כדי להגיע למקומות הקשים יותר או לתת לו עוד ספין נוסף. סרטון זה מציג את המשחק של המשחק הזה.

כאשר שחקן נהנה ממשחק זה, האתר החדשני שלנו יפיק אוטומטית תמונות אינטראקטיביות המציגות בועות רבות, והמערכת יכולה לסובב במהירות את הבועות. לאחר שהגיימר יעריך את הבועות, השחקן צריך לנסות להסיר את כל הבועות מהמסך. השחקן עשוי להשתמש בכמה כלים שיכולים לשפר את הביצועים, להפחית את מספר הבועות ולהזיז את הבועות.

לימוד ההיסטוריה של המשחק
ביולי 2014, חברה ידועה יצרה את המשחק המקוון, ועל פי מספר דיווחים, יותר מ -80,000 איש שיחקו את המשחק המותאם אישית. במהלך שבע השנים האחרונות, העסק יצר מספר עדכונים שהעלו את איכות המשחק. ברגע שגיימר מבקר באתר שלנו, האדם יכול לשחק את המשחק בחינם. האתר שלנו מספק גם הוראות מפורטות שיעזרו לשחקנים להגדיל את הציונים שלהם. ההנחיות מתארות את תכונות המשחק, מטרת המשחק, הכלים המקוונים וסוגים רבים של צילומי מסך.

הערכת תכונות המשחק
לאחר שהשחקן יבדוק את הבועות המסתובבות, השחקן יכול להשתמש בכלים שיכולים להזיז את הבועות, ובדרך כלל החפצים עלולים להתנגש בבועות המסתובבות. הבועות יכולות גם להיטרק לתוך הקירות, או שהבועות עלולות לקפוץ מהרצפה. כאשר בועה פוגעת בקיר, הפגיעה עשויה להגדיל משמעותית את מהירות הבועה, והקיר עשוי לשנות את מסלול האובייקט. השחקן יכול ליצור קבוצה המכילה לפחות שלוש בועות מחוברות זו לזו. לאחר מכן הבועות יצוצו אוטומטית, ובמהלך המשחק האובייקטים לא יופיעו שוב. שחקנים רבים ציינו כי אסטרטגיה זו יכולה לשפר משמעותית את ציון השחקן.

ניצול כלים חדשניים והגדלת הציון
הכלים החדישים ישחררו בועות חדשות באופן אוטומטי, והמשחק יכול לשלוט בתנועות של בועות ספציפיות. המשחק כולל גם כלי שיצביע על הציון של השחקן. יתר על כן, השחקן עשוי לצפות בלוח מחוונים מפורט המציג את הציונים הגבוהים ביותר, שמות המשתמשים של השחקנים הטובים ביותר והציונים האחרונים. אם אדם רוצה לשחק משחק חדש, השחקן יכול ללחוץ על כפתור הממוקם בחלק העליון של המסך. כלי זה יכול להפעיל מחדש את המשחק בכל עת, אך ברגע שמשחק משתמש בכלי זה, השחקן יאפס את הציון.

הפחתת מתח כרוני ושיפור הרווחה
המשחק החדשני יכול להפחית באופן משמעותי חרדה כרונית, וכמה מומחים הציעו שמשחקים דומים עלולים להפחית את ייצור הקורטיזול. בזמן שאדם משחק את המשחק, מערכת העצבים המרכזית עשויה גם להגדיל את רמת הדופמין במוח. דופמין הוא מוליך עצבי שיכול להגביר את תשומת הלב באופן משמעותי, והתרכובת הטבעית עשויה לשפר את מצב הרוח של השחקן, להגביר את האנרגיה ולעורר יצירתיות.

הגברת התיאום ושיפור רפלקסים הגיימר
המשחק יכול לשפר את הרפלקסים של השחקן, לשפר את זמן התגובה של הגיימר ולעורר את המוח. על פי דיווחים רבים, האתר כולל פורמט חדשני שיכול לייעל את התיאום של השחקן, והמשחק החדשני עשוי גם לשפר את הזיכרון לטווח הארוך.

איך לשחק:
לירות בועות ולעשות שילובים של 3 או יותר כדי להסיר אותן מהספינר. השתמש בפיזיקה כדי לסובב את הספינר.

פקדים:
עכבר: כוון על ידי הזזת העכבר וירה בבועה על הספינר בלחיצת שמאל.
נייד: הקש והחזק כדי לכוון ולשחרר כדי לזעזע את הבועה.

תאריך הוצאה:
יולי 2014

איזה משחק זה? באבלס » באבלס מסתובב

באבלס משחק – שאלות תשובות

איך משחקים באבלס?

משחק באבלס שוטר המקורי בו עליכם לירות ולפוצץ 3 בועות או יותר מאותו הצבע, להשלים פיצוץ של כל הבועות בשלב לפני שהם משתלטים על המסך, גם פונקציית הזמן קריטית במשחק ומתגמלת בניקוד.

מהם משחקי באבלס המובילים אונליין?

+ באבלס מסתובב
+ באבלס תותח בועות
+ בועות בצרורות

קצת היסטוריה על משחק באבלס

משחק באבלס שוטר המקורי שיצא לראשונה כבר בשנת 2001 הביא איתו במהלך השנים עוד מאות משחקי באבלס שונים ומגוונים מאוד כמו: באבלס מסתובב, באבלס תותח בועות, בועות בצרורות, פוצץ אותה ועוד רבים וטובים וכל המשחקים האלה מחכים לכם בחינם באתר משחקי באבלס שלנו.

אחת ולתמיד - באבלס או בבלס?

למה לא גם וגם 🙂 

דרדסים משחקים | בן האש ובת המים | סוליטר נט | באבלס המקורי