באבלס היט

Bubble Hit הוא משחק פשוט אך ממכר. מטרת השחקן היא להבקיע גבוה ככל האפשר, לכוון בועה צבעונית לאשכול כלפי מעלה של בועות צבעוניות אחרות בצורה כזו שהיא מתחברת לפחות ל -3 בועות אחרות באותו צבע. אם זה נראה כאילו לא ניתן היה לפגוע באשכול בזריקה ישירה, שחקנים יכולים להקפיץ את הבועות שלהם מצידי המסך. באופן מעצבן, השחקנים יצטרכו להבין ידנית את זווית הריבאונד מכיוון ש- Bubble Hit אינו מצביע על כיוון הריבאונד כפי שעושים כותרים דומים אחרים.

כל מה שאתה צריך לעשות כדי לשחק בועת להיט הוא להזיז את הסמן לאן שאתה רוצה שהזריקה תגיע, ולחשב על כל הבנקאות הדרושה של הזריקה שלך וללחוץ על העכבר. אתה יכול לראות את הצבע הבא שתטען בתותח שלך, כמו גם מונה המציג מספר בין 5 ל -0. המונה מציין כמה יריות עליך לבצע לפני ערימת הבועות יורדת בשורה עם בועות טריות בדרך. כל צירוף מוצלח של שלוש או יותר בועות בצבע דומה שאתה מבקיע מעכב את הספירה לאחור ויש לך את כל הזמן שבעולם לסדר זריקה מתאימה.

משחק זה עד שהמסך נקי לגמרי הניב ציון של 24,860, עם כמות בונוס שווה ערך. כמה תצפיות אחרות שנעשו לגבי הבועה להיט היא שלעולם לא תראה בועה בצבע מסוים לאחר שהן יוסרו לחלוטין מהמסך. אתה יכול גם לצבור נקודות נוספות על ידי הרס בועות "תומכות"; אם יש לך זריקה שתוציא קבוצת בועות ישירות מתחת לתמיכה זו, הבועות האלה יצוצו יחד עם אלה שאליהן כיוונת להתפוצץ ללא קשר לכמה צבעים שהם עשויים להסביר.

בסך הכל, מדובר בכותר הגון זמן די הגון אם אתה אוהב להישאב לחוויה של משחק שלוש. הביקורות האפשריות היחידות שניתן יהיה לבצע מהירות ירי מהירה יותר, חישוב נקודות כאשר בועות מתפוצצות במקום לתת את הסכום ולאחר מכן להנפיש את ההתמוטטות ואולי שינוי באפקטים קוליים המגדילים את מספר הבועות ששחקן מתפרץ. אם הצליל המינימלי של המשחק מעצבן כמה שחקנים, יש אפשרות להשתיק את המשחק. שחקנים חוזרים יכולים אפילו לבחון את דף הסטטיסטיקה של המשחק כדי לעקוב אחר יחס הניצחון: ההפסד. מכה בועה

שחקו Bubble Hit בחינם! להיט הבועה הוא אחד ממשחקי הבועה המשוחקים ביותר ב- bubbleshooter.net. זהו להיט אמיתי.

המשחק הזה שקיים זמן מה תמיד נמצא במצעדים המובילים של משחקי הבועה המשוחקים ביותר. הוא כולל משחק בית ספר ישן עם גרפיקה יפה ונקיה. הצבעים נחמדים לעין.

איך לשחק
Bubble Hit בועות צבעוניות צלם שלוש או יותר מהבועות הירוקות, הכחולות, הסגולות, האדומות, הוורודות או הכתומות כדי לגרום להן לצוץ. עשו זאת לכל הבועות כדי לפנות את מגרש המשחקים. בכל פעם שלא תעשה שילוב הדלפק משמאל יירד אחד נמוך יותר. כאשר הוא אפס יתווסף שורה נוספת למעלה. בבועה פגע המטרה היא לנקות את השדה על ידי הצלת כל הבועות. אתה קולע 10 נקודות על כל בועה שאתה מכה. תקבל בונוס עצום על הצצת בועות נוספות בבת אחת. לדוגמא, אם אתה מקפיץ 7 בועות אתה מתוגמל עם 500 נקודות. אם היית מקפיץ אותם 3 על 3 אתה מקבל רק 60 נקודות.

המשחק עוקב אחר הנתונים הסטטיסטיים שלך. אתה יכול לראות כמה ניצחונות יש לך, כמה הפסדים יש לך ומה אחוזי הזכייה שלך. תוכל גם לאפס נתונים אלה.
אם תלחץ על כפתור איך לשחק תראה על המסך תפריט עזרה עם כללי המטרה של המשחק.
בתפריט האפשרויות ניתן לשנות את צבע הרקע ואת עוצמת הקול.

לגבי המשחק
בועות פופ על ידי ירי בועה והצטרפות לפחות ל 3 בועות באותם צבעים כדי לגרום להן להיעלם. זהו משחק יריות בועות פשוט וקלאסי למראה ולהיט בכל הזמנים.

צילום מסך של Bubble Hit
צילום מסך של Bubble Hit
צילום מסך של צילום מסך Bubble Hit, אתה רואה את שדה המשחק והבועות. מדריך וידאו של משחק הבועה במשחק, צפה בו כדי לראות כיצד לשחק. אנו משחקים את המשחק מההתחלה ועד לנקודה שבה אתה יכול לראות כיצד המשחק חייב להתקדם. אנו מציעים לך לשחק את המשחק בעצמך.

על הבורא:
Bubble Hit נוצר על ידי Kizi. קיזי היא מוציאה/מפתחת משחקים גדולה, הם יוצרים משחקים מהנים מדי שבוע. הם גם יצרו את המשחקים הבאים:

מכה בועה

באבלס משחק – שאלות תשובות

איך משחקים באבלס?

משחק באבלס שוטר המקורי בו עליכם לירות ולפוצץ 3 בועות או יותר מאותו הצבע, להשלים פיצוץ של כל הבועות בשלב לפני שהם משתלטים על המסך, גם פונקציית הזמן קריטית במשחק ומתגמלת בניקוד.

מהם משחקי באבלס המובילים אונליין?

+ באבלס מסתובב
+ באבלס תותח בועות
+ בועות בצרורות

קצת היסטוריה על משחק באבלס

משחק באבלס שוטר המקורי שיצא לראשונה כבר בשנת 2001 הביא איתו במהלך השנים עוד מאות משחקי באבלס שונים ומגוונים מאוד כמו: באבלס מסתובב, באבלס תותח בועות, בועות בצרורות, פוצץ אותה ועוד רבים וטובים וכל המשחקים האלה מחכים לכם בחינם באתר משחקי באבלס שלנו.

אחת ולתמיד - באבלס או בבלס?

למה לא גם וגם 🙂 

דרדסים משחקים | בן האש ובת המים | סוליטר נט | באבלס המקורי